top of page

Букет

Updated: Aug 3, 2023

Здається, що тут особливого.

Просто сфотографуй букет, зроби його "портрет"...


Нічого нового. А втім, завжди є свої "але". Та й фотографувати все за одним шаблоном не дуже хочеться. От тому і намагаєшся щось та й придумати.
Зрозуміло, що зробити фото букета - це нескладна справа. Завжди у пригоді стає контекст. Саме він може зробити одну і ту ж річ різною. Тому я завжди намагаюсь протягом цілого дня зробити декілька "портретів" букета.


Вранці він - один. Ввечері він - інший. Головне, завжди слід пам'ятати, що предмети чимось схожі на акторів.Намагаюсь не забувати про нього протягом цілого весілля і завжди пам'ятаю про контекст


Навіть незначні, на перший погляд, дрібниці суттєво впливають на настрій та визначають лице цілого весілля. Ними легко знехтувати, особливо коли не усвідомлюєш, наскільки ти від них залежний. І лише коли через якусь марничку, нам не вдається щось зробити важливе, приходить усвідомлення того, що все наше життя складається з отаких-от дрібниць.

Візьмімо для прикладу годинник. Спробуй відповісти, яка з частин механізму непотрібна. Адже навіть без найменшої детальки неможлива злагоджена робота цілого механізму. Кожна з них на своєму місці виконує свою маленьку функцію і, як наслідок, ми знаємо точний час. Так і в житті: все складається з незначних, а по суті дуже важливих дрібничок.
Букет - це теж такий собі гвинтик у весільному механізмі. Але без нього весільний альбом не виглядатиме гармонійно і точно не передасть настрій усього весілля. Погодься, кожне весілля має своє лице і, аби правильно його відобразити, слід приділити увагу кожній дрібничці.


А для цього потрібен досвід і вміння, потрібні також навички та впевненість у своїх силах. І аби всього цього досягнути, потрібна освіта. Про це ми ще поговоримо.


Коли через якусь марничку, нам не вдається щось зробити важливе, приходить усвідомлення того, що все наше життя складається з отаких-от дрібниць

Отже якщо говорити про "портрет" букета, я намагаюсь не забувати про нього протягом цілого весілля і завжди пам'ятаю про контекст. Це допомагає мені підкреслити всю красу цього невід'ємного предмета весільного дня. Сподіваюсь, ці думки стануть тобі у пригоді. Гарного настрою! До зустрічі!


Comments


bottom of page