top of page

Важлива персона

Updated: Aug 4, 2023


Це були ідеальні умови!

На весіллі він - важлива персона. Наречені приділяють йому багато уваги. Він має бути особливим, не таким як у всіх. Він має пасувати до цілого «малюнку» весілля. Його вибирають посеред багатьох. До того ж, він має бути смачним!


Ви, мабуть, здогадались, що йдеться про торт! Подібно, як і сукня нареченої, торт - невід’ємна частина весілля.

Для нас, фотографів, торт теж особливий. Але ми дивимось на нього трішки по-іншому. Ми хочемо зняти його і в фас і в профіль! І зробити це якомога краще. По-суті, цей незвичайний портрет відіграє одну з ключових ролей у цілій фотосесії. Адже згодом фото весільного торту ляжуть в основу цілого альбому.

Чи тобі доводилось фотографувати торт за незручних умов? Мені також. Я розумію, як тобі прикро, що інші недооцінюють важливості його портрету. Була б моя воля, я б фотографував торт не в той час і не за тих обставин, які бувають зазвичай.


Подібно, як і сукня нареченої, торт - невід’ємна частина весілля

Цього разу все зійшлось! Я б сказав, це були ідеальні умови для фотографування торту. І світло, і місце для зйомки були саме такими, як я собі уявляв. Я мав достатньо часу, аби фотографувати його з усіх можливих ракурсів. Усі веселились, і я кричав: «А де ж дідусь?».


Згодом, я розкажу тобі і про це. На разі, я тішусь, що можу й далі насолоджуватись фотографією і дякую всім, хто створює такі чудові умови для цього!


А який у Тебе досвід у фотографуванні торту? За яким умов Тобі доводилось його фотографувати? Мені дуже цікаво!


Wedding Planer @vlasenko_weddings Decor and Floristics @gallery_of_miracles Cake @mashacake_kievComentários


bottom of page