Місто як людина (українською)

  Updated: Dec 18, 2019


  Lviv. Fujifilm XPRO2, only JPG

  Місто, як людина. У нього є свій характер, вподобання і настрій. Воно, як і кожен з нас, буває різним. Часом нам сумно і ми шукаємо затишку та спокою. А часом ми веселі та галасливі, радо вітаємо гостей, щиро тішимось новими враженнями.


  Вранці – заспані та нечесані. Та згодом, солодко потягнувшись, запаривши запашної кави (куди без неї у Львові), ми готові до нових зустрічей та знайомств.


  З незнайомцями поводимось стримано та обережно, хочемо скласти про себе якнайкраще враження. З друзями почуваємось невимушено та спокійно.


  Друзі люблять нас завжди. Друзі сприймають нас такими як ми є. І саме з ними, незважаючи на всі незгоди і непорозуміння, і далі насолоджуємось приємним товариством.


  У міста, як в людини, є слабкі і сильні сторони. Друзі бачать у нас лише сильні сторони. Точніше зосереджуються на них. Вони знають наші слабкі місця, і це не дуже їх турбує.


  Я люблю своє місто! Воно буває різним. Воно буває втомленим. Воно буває грайливим та веселим. З ним можна сумувати, поринати у думки і просто мріяти. З ним можна розмовляти. Місто, як людина.

  Друзі люблять нас завжди

  Сьогодні я хотів показати тобі моє місто різним. Можливо, десь не дуже привабливим, а загалом таким, яким ти бачиш його частіше, та яким бачать його гості. Сподіваюсь, тобі було цікаво!


  Lviv. Fujifilm XPRO2, only JPG


  #Lviv #fujifilmXPRO2 #город #Львов


  © 2020 by borys hudyma