top of page

О.І.В.П. - чотири думки. Друга "І"

Updated: Feb 3, 2021Я продовжую писати про думки, які, сподіваюсь, допоможуть нам з Тобою давати собі раду в нових реаліях. Це вже друга наша розмова на цю тему. Бачу, що перша Тобі сподобалась.


Отож, буква "І" означає "ІДЕЯ". Що я маю на увазі? Як ця думка має стати в пригоді? Річ у тім, що коли змінюються обставини, то змінюється наш умонастрій і, зокрема, думка про себе. Спробую пояснити, про що йдеться. Якщо вчора, за звичного розпорядку, ми діяли швидко, ефективно і тому успішно, то сьогодні, коли все змінилось, ми раптом усвідомлюємо, що не можемо зробити й кроку. Для того щоб досягти хоча б десятої частини вчорашнього успіху, нам слід витратити набагато більше часу, сил та ресурсів. Гаразд, сприймаємо це як факт. Але, на жаль, це лише вершина айсбергу! Слід дивитися ширше і розуміти більше. Що саме?


"І" означає "ІДЕЯ"

А от що: запал вже не той, та й впевненість - не та. З'являється втома, а з нею приходить апатія. За нею - невпевненість. Згодом рішучість послаблюється і, опустивши руки, ми безвільно починаємо плисти по течії. Але що насправді відбулось?


А сталось те, що й з кожним, хто робить перші кроки. Просто нові обставини вимагають від нас знову вчитися ходити. Якщо говорити мовою прикладу, вчора ти біг легко, дихав на повні груди, а сьогодні, за змінених обставин, ти не можеш й кроку ступити. І це не тому, що ти не вмієш ходити. Це тому, що ходити слід зовсім по-іншому. Звичні речі слід робити по-іншому. Це, як їсти в умовах невагомості.


Підсумуймо. Якщо обставини змінюються, то слід пильнувати, аби ця зміна не похитнула твою впевненість у собі та бажання діяти . А що коли наша впевненість та рішучість таки ослабли, і ми не знаємо, як дати собі з цим раду. У такому випадку нам допоможе буква "І" - "Ідея"!


Ідея надихає та спонукує. Ідея запалює. Ідея, ніби вакцина проти невпевненості у собі та апатії. Ідея захоплює. Ідея породжує нові думки та знаходить нові шляхи. І вони не просто нові, вони - цікаві. І важливо не те, щоб ідея вела до стовідсоткового успіху. Важливо, щоб ми горіли бажанням працювати. Робити будь-що, а не, склавши руки, очікувати невдачі.


Ось який потужний вплив має ідея: ти вже не бідкаєшся, а мрієш! Ти вже не сумніваєшся, а плануєш! Ти вже не порівнюєш себе з іншими, а гориш бажанням творити! Ти вже не просто існуєш, а живеш! З інертного Ти стаєш активним! Байдуже, що буде завтра! Ти готовий до дій. Ти чекаєш наступного дня! Ти шукаєш нагод, а не лічиш невдачі!


Ось така буква "І". Згодом ми поговоримо з Тобою і про третю букву "В". Сподіваюсь, Тобі буде і цікаво, і корисно це почути.


До речі, запрошую Тебе на

безкоштовний вебінар "О.І.В.П." Лиш, будь ласка, підтверди свою участь, залишивши заявку. Дякую!


А наразі бажаю Тобі міцного здоров'я! Бережи себе і своїх рідних. Про наступну думку під буквою "В" читай тут.Comments


bottom of page