top of page

О.І.В.П. - чотири думки. Четверта "П"

Updated: Feb 3, 2021
А ось і четверта буква та думка, яка ховається за нею. Ми вже поговорили про перші три і, сподіваюсь, вони стали Тобі в пригоді. Дякую за відгук та вподобайки.


ОПТИМІЗУВАВШИ процес, озброївшись ІДЕЄЮ та вигідно ВИРІЗНИВШИСЬ серед інших, ми можемо і далі з насолодою творити та залишатись успішними.Отож, переходимо до четвертої букви. Буква "П" - означає "ПРИСТОСОВУЙСЯ". Вважаю, що це дуже важлива думка, особливо зараз, коли ніхто не впевнений у завтрашньому дні. Уміння тонко відчувати зміни і швидко пристосуватись до них - запорука успіху в будь-якій справі. Та й взагалі здатність пристосовуватись міцно пов'язана з розумінням обставин та умінням відмовитись від чогось звичного і зручного та вибрати щось нове та незвичайне. Іншими словами, бути гнучким. По суті, коли ми пристосовуємось, то беремо до уваги нові обставини і робимо відповідні зміни. Це в свою чергу допомагає нам діяти розсудливо та, незважаючи на перешкоди, і далі досягати поставлених цілей.


"П" - означає "ПРИСТОСОВУЙСЯ"

Ось простий приклад. Ми встаємо вранці і бачимо, що за вікном падає дощ. Але ще звечора ми запланували ранкову пробіжку. Обставини змінились. Що будемо робити? Ми просто одягнемось по-іншому. Можливо, скоротимо нашу пробіжку або ж змінимо маршрут, тобто пристосуємось. Отож, уміння пристосовуватись - це уміння, яким ми користуємось на щодень. Лиш той, хто розвине це уміння, зможе залишатись активним і успішним.А що означає пристосуватись для нас, фотографів? Це дуже цікаве запитання. Про нього ми детально поговоримо на безкоштовному вебінарі "О.І.В.П." Вірю, що ця зустріч буде не менш цікавою та корисною для нас обох.

А наразі я продовжую працювати над книгою "ВЕСІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ бориса гудими". Чесно, завдяки праці над цією книгою я зміг подивитися на себе з іншого боку і не мало дізнатися про себе. Бачу, наскільки багато я маю Тобі сказати і вже уявляю, як приємно буде Тобі читати цю книгу. Дякую, що Ти залишив передзамовлення! Вже ось-ось і книга буде у Тебе! А поки що я продовжую насолоджуватись фотографією. Я тішусь, що можу ділитись з Тобою тим, чого навчився сам. Я люблю фотографію і впевнений Ти також.

Карантин закінчиться. Все стане на свої місця, і ми повернемось до свого звичного ритму життя. Але я впевнений, що ці чотири думки будуть актуальними завжди, адже життя не стоїть на місці...

Бажаю Тобі лиш успіху і щастя! Будь ласка, бережи себе і своїх рідних! Я писав з думкою про Тебе!


Σχόλια


bottom of page