top of page

4 речі, які гарантують успіх!

Updated: Jan 164 речі, які гарантують успіх!

Перша - любов до справи. Друга - смак, і як наслідок відчуття міри. Третя - мудра працьовитість. Що я маю на увазі? Працьовитість, як автомобіль. Якщо автомобіль без керма, то рано чи пізно він зупиниться, який би у нього не був сильний двигун. А мудра працьовитість - це автомобіль з кермом, який уміє обійти перепону і продовжувати їхати. Такий автомобіль зуміє змінити маршрут для досягнення своєї цілі, а не безглуздо битись у закриті двері. Він або знайде ключ, або залізе через вікно чи навіть через комин. Четверта - оточення. Ось від цих чотирьох і залежить успіх!

Бачиш, я не згадав ні техніку, ні обробку і т.п. Чому? Тому що це - другорядне. Ти можеш зі мною не погодитись і в цьому наша з Тобою фішка - мати свою думку. Це робить нас особистостями. До речі, я можу про кожен з цих складових поговорити більше, але напевно не сьогодні.

Річ у тім, що те про ми з Тобою думаємо, те, що споглядаємо, милуємось, те, про що мріємо, бажаємо - це теж наше оточення. Також нашим оточенням є і ті, з ким ми спілкуємось в живу чи через екран смартфону, чи комп'ютера. Оточення дуже сильно впливає на нас, байдуже, усвідомлюємо ми це чи ні.

Якщо Ти читаєш цей пост, то Ти свідомо вибрав оточення і воно Тебе також формує. І що цікаво, оточення, яке ми з тобою вибираємо, впливає на три попередні фактори. Так! Саме оточення може розпалити Твою і мою любов до справи. Саме оточення формує наші смаки і як наслідок відчуття міри. Саме оточення спонукує нас до нових звершень.

Здається, я знаю про що говорю. За моїми плечами сотні семінарів, вебінарів, воркшопів і мастеркласів. Львів, Луцьк, Івано-Франківск, Буковель, Верховина, Ужгород, Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Житомир, Луганськ, Гурзуф, Симферополь, Москва, Санкт-петербург, Самара, Єкатеринбург, Краснодар, Прага, Мілан, Флоренція, Венеція, Гданськ, Гродно, Ульм та інші - це міста, де я ділився своїм досвідом і разом з тим вчився. Я продовжую вчитись і створюю для себе нові нагоди.

Пам'ятай, ми вибираємо оточення, а оточення в свою чергу формує нас. Тому вибір оточення - ключ до успіху! Я хочу досягти успіху, а Ти? ...

bottom of page