top of page

"Чи можу я фотографувати разом з Вами?"

Воркшопи та майстеркласи - це вчорашній день! 

Велика кількість учасників, низький рівень навчання, погана організація - це та багато іншого нівелюють користь таких подій. Часто єдиним задля чого хтось відвідує такі події - це поповнення свого портфоліо.

Саме тому все частіше ми бачимо, що організатори весіль, флористи та інші продають для фотографів-початківців події, де можна поповнити своє портфоліо. 

 
У кожного свої цілі та шляхи. Але якщо Ти хочеш по-справжньому чогось навчитися, то ...

"Так! Відтепер це стало можливим!"

Знімай зі мною!

Ти другий фотограф!

Ми створюємо для Тебе найкращі умови навчання!

Весілля

Ми фотографуватимемо разом від чотирьох годин до цілого дня. Ти бачитимеш увесь процес від початку до кінця. Окрім гарних фото Ти отримаєш неоціненний досвід, який стане Тобі в майбутньому в пригоді.

DSC_7152.jpg

Лав сторі

Навіть до шести годин може тривати наша спільна праця в рамках цієї фотосесії. Ми фотографуватимемо прогулянку або ж сюжетну лінію. Усі секрети праці з парою, написання сюжету та багато іншого Ти дізнаєшся з перших уст.

DSCF8552.jpg

Портрет

Фотографуватимемо до трьох годин. Опісля розберемо фотосесію. Я відповім на Твої запитання, підкреслю важливі деталі та поясню, що нам вдалось і чому, а що не дуже. Під час фотосесії я розкажу та покажу як я працюю зі світлом та композицією.

DSCF1694.jpg

Сім'я

Зйомок може бути більше ніж одна. Протягом двох годин кожного із фотосетів Ти побачиш, як я спілкуюсь з сім'єю та як досягаю "живих" фото. Я розкажу Тобі про свій важливий проєкт СІМ'Я!

проект СЕМЬЯ, семейная фотография, фотог
bottom of page