top of page

воркшоп "весняне весілля"

Сказати просто, що це було круто, чи класно — це не сказати нічого! ... Ми знімали в умовах європейського рівня і головне на реальному весіллі, з реальними емоціями! ... Відвідав я уже чи мало майстеркласів, воркшопів, так ось можу сміло та впевнено сказати, що даний воркшоп мені дав набагато більше корисної інформації, та прекрасне портфоліо!

Назар

До цього я вже був у Бориса на трьох майстеркласах і коли восени мені розповіли, що готується ще ось таке дійство, спершу подумав: «Вже досить, мабуть ... Але потім подумав, що все приходить з досвідом! А такий досвід не знати коли ще випаде». Шанс в житті втрачати не можна, вирішив я, і ось я вже пишу відгук про цей воркшоп, як один з його учасників )

Віктор

Для меня Борис один из немногих фотографов ( в мировых масштабах ), к которому я готова ехать несмотря ни на какие преграды и условия, результат оправдывает все трудности. Воркшоп «Весенняя свадьба» — это бесподобная организация настоящей атмосферной европейской свадьбы. Море вдохновения, заряд, новые мысли, планы.

Ирина

Відвідавши воркшоп 7 травня, я зрозуміла, що мені насправді дуже пощастило! Пощастило, бо це було щось справді унікальне і навіть перевершило усі мої сподівання ... Організовано усе було на найвищому рівні, продумано до найменших дрібниць.

Оля

Я дуже радий що в Україні проводяться заходи такого рівня і я маю змогу навчатися в таких майстрів як Борис. Планую і надалі відвідувати воркшопи і майстер класи, які організовуватиме Борис Гудима!!!

Назар

Я не думав, що у нашому місті можуть організувати такий насичений воркшоп. Підібрали хорошу пару, яка відпрацювала на відмінно! Борис вміло працює з парою, завжди веселить їх, підказує та допомагає. З ним легко працювати.

Сергій

По-перше, ця подія заслуговує уваги через рівень організації та підготовки. За один день можна реально встигнути усе, що й на справжньому весіллі. По-друге, формат і підхід самого воркшопу дуже доступний та наочний — максимум корисної інформації по зйомці, усі свої кадри Борис показує і пояснює! Можна встигнути зробити усі обов’язкові фотографії — кожному дається така можливість, дуже демократичний та лояльний підхід в цьому плані.
 

Євген

Борис, близький мені, як то кажуть, по духу. Хотілось перейняти його досвід, відчути як він працює (робота з парою, композиція, вибір локацій, світло). Борис був дуже «відкритий». Воркшоп пройшов просто прекрасно. Під час і після воркшопу наситився позитивними емоціями, новим досвідом, натхненням.

Володимир

1 / 1

Please reload

воркшоп "контекстний портрет"

Після воркшопу я зрозуміла, що практично нічого не знала про портрет. Воркшоп подарував натхнення та бажання йти вперед. Цей курс дуже зрозумілий і повчальний. Кожен хто відвідав цей воркшоп отримав дуже багато користі!

Каріна

Цей воркшоп і кожен інший який організовує Борис - це чітко підібрані та сформульовані думки і поради, які задають правельний вектор. Все, що я досягнув в фотографії, і те ким я став зараз, мої фото, емоції, сприймання прекрасного, я безумовно вдячний своїм батькам і пану Борису. Він завжди дасть відповідь на ваші запитання чітко та зрозуміло. А в процесі практики ви самі починаєте зауважувати наскільки будуть корисні вам його поради.

Юрій

Борис в котре надихає мене на творчість та експерименти у фотографії. Для мене це однозначно чуттєва, толерантна, вишукана, сповна творчих ідей людина та з великої букви фахівець своєї справи. Борис дуже щирий та відкритий. В нього талант подавати власний матеріал так, щоб було зрозуміло кожному слухачеві з легенькою ноткою інтриги.

Євген

Борис великий молодець, як фотограф і як особистість! Здається тільки завершили фотографувати і розумієш, що так би фотографував цілий день. Невимушена обстановка, правильно підібрані і модель і локація, вся соль в деталях! Дякую за такий досвід і за позитив!

Богдан

Перебуваючи в присутності Бориса, одразу починаєш розуміти його слова, що головне не форма, а суть. Всі його старання і головний його посил був у тому, щоб ми навчились ловити суть та грамотно її передавали, а це вже ціле мистецтво ... Було вдосталь часу попрактикуватись самому і подивитись як працює Борис. Також важливим було обговорення відзнятого матеріалу та критика самого Майстра. Дякую за отриманий досвід, знання і натхнення!

Міша

Коли завершувався воркшоп, то розходитись не хотілося… Атмосфера була приємна і надихала до творчості. Цікаво було послухати про композицію кадра на прикладі живих фотографій. Одна справа, коли читаєш про це в книжках, інша, коли про це говорить людина, яка розуміє суть і легко може пояснити, що необхідно для фото яке б чіпляло. Це того варте!

Надя

Сьогодні відвідала по справжньому КОСМІЧНИЙ воркшоп! Який відкрив в моїй голові ІНШІ планети! Ви надихаєте мене і це круто!) Борисе, буду лаконічною, і щиро подякую вашому таланту, та вмінню ним ділитись!

Оля

Після такого творчо насиченого дня з’являється велике бажання пробувати, експериментувати, шукати різні шляхи вдосконалення. Починаєш розуміти, що фотографія насправді набагато глибше поняття, ніж можна собі уявляти. 

Галина

1 / 1

Please reload

воркшоп "осіннє весілля"

Вже пройшов тиждень, а я ще під крутими враженями, мені настільки все сподобалось, що напевне не передати в повідомленні. Приємно було познайомитись і вчитись в такого професіонала як Борис, і наскільки легко, весело і просто! Вся інформація, яку ми чули доступна і практична! Все було підготовлено на вищому рівні ... в цей день я просто насолоджувалась фотографуючи!
 

Марія

Коли ти цілий сезон клацаєш посередні зйомки, де увага приділяється зовсім неважливим речам, а день проходить дуже дискоординовано, невчасно, в постійному поспіху, то потрапити на весілля, де не потрібно нічого вигадувати, а лише встигати ловити миті — це неймовірне задоволення! Після такої пригоди у мене натхнення вагони, а чесність Бориса і його поради — потужний поштовх вперед!

 

Володя

Красу цього воркшопу передати можливо лише за допомогою фото, бо слів не вистачить! Борис — надзвичайно цікава і талановита особистість! З ним цікаво навіть просто поспілкуватись! Якщо у вас буде можливість з ним поговорити — говоріть, і ви отримаєте більше, чим ви будете фотографувати модель в цей час.

Оля

Той опекой Учителя, которую получили в ходе съемки. Теми правильными жизненными настройками, которые нужны в работе фотографа и Каждый их получил. Если вы нашли информацию о воркшопах Бориса – значит вы априори в поиске, того, кто Научит или хотя бы подскажет. Значит есть Что-то в вашей работе что заставляет Вас сомневаться… Вы заваливаете горизонт и вас ругают и критикуют?… Эта вся творческая боль мешает вам творить и расти ... Я не знаю кто еще так рассказывает и показывает. Кто так просто и по-отечески по-доброму увидит твои ошибки и их исправит.

 

Анна

Я вдруге на воркшопі Бориса і не можу зрозуміти як можно так водночас просто і дивовижно робити такі кадри (стиль, момент, колір, світло) ... Дуже стислі але «живі уроки » і слова Бориса, які тепер крутяться в голові при фотографуванні, оті всі лінії, квадратики, кружечки і трикутники, а це означає, що воркшоп виконав своє завдання!

 

Тарас

Ваша способность собрать вокруг себя только хороших и интересных людей поражает на каждом мк :) Спасибо за возможность быть рядом с Вами, ощущать Вашу энергию, слушать и вдохновляться каждым советом, участвовать в процессе наравне в Вами, работать над собой. Люблю Вас и Ваши воркшопы :) Для меня это больше, чем просто обучение или съёмка.

 

Лиза

Борис надає крила!!! І це чиста правда. Дякую Вам за знання, натхнення, підтримку та за цей чудовий день, який ми провели разом з Вами на воркшопі. Це було неперевершено!

Оля

1 / 1

Please reload

воркшоп "все просто"

Всі години воркшопу пролетіли так швидко, легко, дуже пізнавально. Тема #все_просто повністю виправдана, все дійсно так буде і є якщо плідно працювати, відчувати і думати. Я зрозуміла що я робила не так. Досі  під враженнями. Думок багато. Непереборне бажання знімати.

Оля

Для себя сделала выводы: 1) и вправду, мир намного проще чем нам кажется и в этом его красота; 2) как полезно иногда сделать то, что раньше не делал, сходить туда, где раньше не был (например на воркшоп Бориса Гудымы). Рекомендую!

Яна

Відвідавши воркшоп Бориса Гудима, розумієш яким живим та справжнім може бути фото, а головне розумієш що це просто. Для мене головне, що я взяла з воркшопу, це натхнення та прагнення до нового та кращого рівня в фотографії! 

Катерина

Такі люди надихають! Мені було дуже приємно познайомитись з Борисом особисто. "Бачити світло" навіть там де його майже нема - це круто! Тепер потрібно більше практики, щоб все це закріпити, чим і займусь.

Андрій

Все было на высшем уровне, ведь к нам в Житомир никто не приезжает. По другому посмотрела на съемку в помещениях без использования дополнительного света ( ламп, вспышек) 
Еще раз спасибо. Ждем Вас еще )

Юлія

Дуже вдячна за Ваш погляд на фотографію, за те що показали нам якою вона є для ВАС. Було цікаво та пізнавально!

Марина

Чудовий, пізнавальний воркшоп, з зовсім іншим поглядом на фотографію, в деяких моментах кардинально заперечуючий загальноприйняті закони, і в цьому дійсно є сенс, привід дещо переосмислити в своєму ставленні до фото.

Таня

Я вважаю, що "жива" фотографія - це майбутнє! Борис навчає як зробити саме таку фотографію - з легкістю та "без ускладнень" ... Мені імпонує стиль Бориса! Це саме те, що я шукала.

Марина

Хочеш прозріти як зробити класні фото, отримати корисну інфо, купу задоволення і драйву, побувати в приємній атмосфері,  дінатися  чим надихати себе та зарядитися новою творчою енергією, попрацювати із суперовими моделями, ну і авжеж поповнити своє портфоліо крутими фото??? Значить тобі точно сюди - то все можна отримати на workshop Бориса Гудими. Рекомендую всім, хто хоче розвиватися і рости професійно їхати не замислюючись на наступні його заходи.

Юля

1 / 1

Please reload

bottom of page