top of page

26 міст,

7 країн, тисячі учнів
 

 

 

 


Львів
Ужгород

Київ
Івано-Франківск
Луцьк
Житомир

Запоріжжя
Луганськ
Дніпро
Харків
Гурзуф
Симферополь
Буковель
Верховина
Самара
Москва
Санкт-Петербург
Краснодар
Єкатеринбург
Прага
Гродно
Ульм
Гданськ
Мілан
Венеція
Флоренція

DSCF7079.JPG

Львів

В цьому місті ми провели десятки воркшопів. Це місто навчило мене бачити світло. Саму в цьому місті я сформувався і як фотограф і як викладач. Я багато чому навчився і продовжую вчитися. Один із знакових воркшопів, який ми провели - воркшоп "Замки України" До речі, на цьому воркшопі я знімав на цифрову середньоформатну камеру Fujifilm GFX 50S

42.jpg

Венеція

Зі свого вікна я міг досягнути рукою до вікна сусіднього будинку. Я не люблю вузькі вулички, але ці мене на дихали! Світло майже таке, як у Львові. Ми провели тут два воркшопи і щасливі, що були тут. 

Маленький, затишний та загадковий.
Запрошую на прогулянку містом! 

DSCF8698.jpg

Верховина

Тут ми провели лише один захід. Тепла осін і такі ж теплі, знайомі лиця. Я точно знал, що хотів сказать. Бажав зробити щось нове. Хотілось показати, що фотографія - це щось більше, ніж просто піксели. Потрібно читати, щоб збагнути суть!

DSCF3642.jpg

Гродно

Двічі я був тут. Тільки тут я зустрів такий уважних і послужливих людей. Вперше ми були тут спекотним літом, вдруге нас зустріла мокра осінь.

Влітку я знімав на плівку камерою Mamiya RZ67 ProII, а восени на Fujifilm серії X. До речі, камера Fujifilm X-Pro2 - моя улюблена!

Image 4 (5).jpg

Луцьк

В цьому місті ми провели один великий воркшоп, але саме завдяки йому у мене почалась плідна співпраця з талановитим стилістом. Ми реалізували багато чудових проєктів. Чого лиш вартує "Українська наречена" 

Я завжди говорив, що найкращий лік від творчого ступору - це співтворчість. Найдіть людей, які займаються не саме тим, що робите Ви (фотограф і фотограф), а тим що близьке з Вашою справою (фотограф і стиліст) і нові думки, нові фарби Вам гарантовані. 

личное обучение, фотограф борис гудима,

Київ

Я не дуже люблю подорожувати. Але завдяки фотографії я мав нагоду побувати в різних містах та країнах. Саме в Києві я сформувався як весільний фотограф. Співпраця с Fujifilm, семінари і великі майстеркласи з аудиторією в 1000 учнів - все це відбулось в Києві.  

19-2.jpg

Мілан

Сильно болить голова. У готелі немає ліків. Мілан. Аптеки закриті. Аптечні автомати видають не те. 

Питаю, як можу офіціанта де можу знайти таблетку від болю голови. Чи він щось зрозумів. Бачу що ні. Надія лише на воду.

Мілан в цілому чудове місто. Але я чомусь його не полюбив ;)

30.jpg

Флоренція

Кожне місто асоціюється у мене з конкретними людьми. Я чітко пам'ятаю всю фотосесію нашої чудової пари. Не забуду як знімав лавсторі на розряджених акумуляторах (включив камеру зробив кадр і виключив). Це було щось з чимось! Пам'ятаю свої великі очі від подиву коли проходжувався вулицями Флоренції. Таких величних скульптур я ще не бачив!

Ми не зупинялись на досягнутому. Саме так.

DSC_0420.jpg

Івано-Франківск

Це місто друге після Львова в якому ми провели найбільше воркшопів. Я навіть знаю чому! ;) Та кількість творчих та щирих людей на квадратний метр і є причиною. 

Саме тут ми провели свої два унікальних воркшопи. Таких воркшопів не провів ніхто в Україні. Ми відтворили повноцінний весільний день! Тобто, ми знімали реальне весілля в рамках воркшопу! Саме ці два воркшопи дали мені можливість повністю показати учням свій погляд на весільну фотографію. Вчи в реальних умовах - це ключ до справжнього навчання. Саме таке навчання має зміст. Учасники задоволені!

DSCF3099.jpg

Прага

Провести в Празі воркшоп - це те завдання! Річ у тім, що в Празі мало весіль і відповідно мало весільних фотографів. Як наслідок, весільні воркшопи не такі популярні, як в інших містах. 

Але, як показує життя, завжди можна знайти однодумців. Тому ми в Празі! Це один із небагатьох міст, які я полюбив

15.jpg

Дніпро

У Дніпрі ми були тільки один раз. Цей воркшоп був для мене в деякій мірі викликом. Але, якщо говорити в цілому, то кожна фотосесія, якою простою чи складною вона не була, є для мене викликом.

Я люблю фотографію і це спонукує мене творити!

DSCF1189.jpg

Житомир

В цьому місті у мене друзі. Тому я тут був не один раз.

Ділюсь своїми знаннями з ним, а він згодом запрошує мене у своє місто провести воркшоп. Більш того саме він створює команду IM.FRAME! З теплотою згадую той час, коли ми творили. Тихі, скромні, працьовиті і дуже вмотивовані - це бренд IM.FRAME! Під час воркшопі #ВСЕ_ПРОСТО ми не тільки гарно пофотографували, але й досхочу поспілкувались.

17.jpg

Гданськ

Місто, річка і море - такий набір тільки тут. І це ще не все! а як Вам таке - янтарні вулички старого міста. Це Гданськ! 

Ми знімали лавсторі. Затишно, як вдома.  

bottom of page