top of page

О.І.В.П - чотири думки. Перша "О"

Updated: Feb 3, 2021

О.І.В.П - що це? Кожна буква означає одну думку, а точніше пораду. Наприклад "О" означає "ОПТИМІЗУЙ". Сьогодні я напишу про першу думку.Про що думки? Про те, як за нових обставин давати собі раду. Тепер все змінилось. На жаль, не в кращу сторону. Думаю, Тобі буде цікаво дізнатись, що я думаю про те, як давати собі раду і не опустити рук.Сподіваюсь, ці чотири думки стануть Тобі в пригоді. Пишучи про них, я сам до певної міри теж отримую користь. З досвіду бачу, що коли ділюсь чимось з іншими, то вчуся сам. Повторюю "знане", закарбовую "звичайне". Часто ми сприймаємо речі поверхово і саме тому можемо пропустити щось справді важливе. Пусте, але блискуче, приваблює. Важливе, непримітне на перший погляд, може здатися звичним та непотрібним."О" означає "ОПТИМІЗУЙ"


Нові обставини потребують нових дій. Тому, можливо, слід відмовитись від звичних нам шляхів, так званих шаблонів, і освоїти щось зовсім нове. Будь-яке завдання можна виконати різними способами. Якщо один спосіб дій не сприяє успіху, ми шукаємо новий. Отож, ці чотири думки про нові дії, або нові стежки, якими нам з Тобою, можливо, доведеться піти.

Перша буква "О" означає першу думку "ОПТИМІЗУЙ". Що означає оптимізувати? По-перше, спростити. По-друге, відмовитись. Спрощення неможливе без відмови. А втім, оптимізація зазвичай веде до заощадження ресурсів і сприяє росту. Ми досягаємо бажаної цілі, витрачаючи менше часу, сил і ресурсів. Ми йдемо коротшим шляхом.Отож, думка про оптимізацію - це думка про ріст за несприятливих обставин. "Від чого я можу відмовитись і при цьому досягти бажаного?" - це питання допоможе діяти успішно. Більше про це на вебінарі "О.І.В.П." Участь безкоштовна! ;)

Це лише перша буква "О". В наступних постах я поділюся з Тобою ще трьома цікавими думками. Ти можеш заперечувати чи погоджуватись. Це Твоє право і, повір, я його поважаю.
Карантин рано чи пізно закінчиться.


Все внормується. Але погодься, навіть якщо обставини і не змінюються, змінюємося ми: наш час, ресурси та можливості з часом зменшуються і лиш той, хто вміє оптимізуватися, залишиться успішним. Чи ж не так?

Бажаю Тобі міцного здоров'я!

Бережи себе і своїх рідних.
Comments


bottom of page